pre-loader

Informacje, które mogą Cię zainteresować

Jak broker ubezpieczeniowy może usprawnić pracę?

Jak broker ubezpieczeniowy może usprawnić pracę?

Ostatnie miesiące pokazały, że nawet praca jako broker ubezpieczeniowy wymagała przejścia w tryb zdalny. Dla wielu branż zmiana sposobu prowadzenia działalności w stosunkowo krótkim czasie była ogromnym wyzwaniem, brokerzy ubezpieczeniowi nie są tu wyjątkiem. Jednak przedstawiciele tego zawodu mogą liczyć na najlepsze wsparcie w swojej codziennej pracy – program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker.

Broker ubezpieczeniowy a większe możliwości sprzedaży

Aktualna sytuacja znacznie przyspieszyła technologiczny rozwój branży ubezpieczeniowej, zmieniła także wyzwania stojące przed brokerami ubezpieczeniowymi. Osoby zawodowo związane z rynkiem ubezpieczeń nie tylko musiały zmienić tryb pracy, ale też utrzymać stabilność finansową oraz być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Jak widać, broker ubezpieczeniowy na co dzień musi stawiać czoło niezliczonym wyzwaniom.

Na szczęście nowoczesne programy, takie jak SuperBroker znacznie usprawniają prowadzenie działalności brokerskiej. Stworzone przez nas narzędzie pozwala na zbieranie danych, zarówno o klientach, jak zawartych przez nich umowach. A liczne funkcjonalności zwiększają możliwości sprzedaży przy niższych kosztach obsługi, to wszystko przekłada się również na poprawę jakości obsługi klienta.

Co więcej aplikacja sprawia, że brokerzy ubezpieczeniowi w łatwy i szybki sposób uzyskują dostęp do przydatnych i znaczących informacji – program jest w pełni mobilny i nie wymaga instalacji.

Jak broker ubezpieczeniowy może usprawnić pracę?

Każdy broker ubezpieczeniowy może w prosty sposób usprawnić swoją pracę. Wystarczy, że wykorzysta do tego nasz program, który między innymi przechowa wszystkie informacje o klientach, a także pozwoli na zarządzenie polisami na każdym etapie ich obowiązywania.

Pełna mobilność usprawni także negocjacje z ubezpieczycielem, bowiem w czasie rzeczywistym broker uzyska dostęp do wszelkich zawartych przez swoich klientów umów generalnych czy flotowych.

Co więcej intuicyjny system pozwoli pracownikom kancelarii brokerskich zmaksymalizować swój czas pracy, co ostatecznie wpłynie na ich produktywność. Program automatyzuje wiele procesów, między innymi zarządza terminami. Dlatego broker ubezpieczeniowy otrzyma wszelkie informacje we właściwym czasie, dzięki czemu będzie mógł odpowiednio wcześnie skontaktować się klientem. Ale nasz program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker pozwala na znacznie więcej niż zarządzenie kontaktami, dokumentami czy terminami.

Program SuperBroker – broker ubezpieczeniowy ze specjalnym wsparciem

Stworzony przez nas program do obsługi kancelarii brokerskich pozwala także na uproszczenie i zautomatyzowanie procesów administracyjnych. Dokumenty dotyczące umów generalnych czy flot często trzeba szybko znaleźć i przejrzeć. Może to być sam dokument umowy, ale także załączniki, wcześniejsze slipy brokerskie czy dodatkowe dane. A przecież doskonała obsługa oznacza możliwość dostarczania informacji w dowolnym miejscu i czasie. Nasze nowe, mobilne rozwiązania wspierają działalność brokerską nie tylko ułatwiając procesy związane z zarządzaniem umowami, ale też zwiększają efektywność pracy.

SuperBroker został dostosowany specjalnie do potrzeb brokerów ubezpieczeniowych. Zaawansowane i elastyczne narzędzia do zarządzania kontaktami i umowami optymalizują relacje z klientem. Co więcej aplikacja pozwala na automatycznie wysłane powiadomienie o upływającym terminie ważności umowy ubezpieczenia, a także umożliwia przygotowanie spersonalizowanych raportów z możliwością eksportu do plików XLS oraz PDF.

Brzmi interesująco?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie SuperBroker skontaktuj się z nami, aby już dziś już sprawdzić swoje nowe możliwości.