pre-loader
Szukasz pełnej automatyzacji obsługi klienta?

Wybierz program SuperBroker!

SuperBroker to wsparcie pracy agenta dostarczające rozwiązania współczesnego rynku ubezpieczeń. Stawiamy na zautomatyzowanie procesu obsługi klienta, który jest powtarzalnym cyklem - począwszy od przygotowania oferty dla Twojego klienta, przez automatyczne wznawianie oferty, wysyłanie powiadomień a na rozliczaniu, kontroli rozliczeń i płatności rat kończąc. Ponadto SuperBroker to także realne wsparcie użytkowników aplikacji. Nasz zespół specjalistów zapewni Ci pomoc na każdym etapie obsługi.

Ewidencja polis i umów generalnych

SuperBroker to nowoczesne narzędzie umożliwiające ewidencję oraz zarządzanie polisami i umowami generalnymi na każdym etapie ich cyklu życia. Dzięki importowi wniosków flotowych wraz z automatycznym generowaniem polis znacznie przyspieszysz procesy związane z ewidencją.

1
kalkulator-crm
notification-crm

Zarządzanie flotami

SuperBroker umożlwia zarządzanie flotami pojazdów zarówno na poziomie globalnym jak i poziomie danego klienta. W każdym momencie możesz zobaczyć najważniejsze informacje dotyczące aktualnego ubezpieczenia wszystkich pojazdów danego klienta.

2

Profesjonalna obsługa klienta

Zadbaj o profesjonalną obsługę klienta. Zarządzanie portfelem klientów – obsługa opiekunów z opcją migracji portfela, pełna historia polis, flot, umów generalnych, dokumentów. Dzięki inteligentnemu modułowi płatności system automatycznie wygeneruje dla Ciebie zestawienie płatności przypadających na dany miesiąc wraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjiami. Gotowe zestawienie możesz wysłać wprost do klienta!

3
notification-crm
wznowienia

Zarządzanie prowizjami

W łatwy sposób kontroluj swoje finanse dzięki zautomatyzowanemu zarządzaniu siatkami prowizji dla pracowników. Szablony prowizji na poziomie Umów Generalnych oraz indywidualnych polis.
 
 
 

4

Skuteczna kontrola płatności wraz z modułem rozliczeniowym TU

Import not prowizyjnych wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Przeprowadź rozliczenie całego miesiąca w zaledwie kilka chwil. Kontorla płatności rat dokonanych przez klienta – przy pomocy alertów w łatwy sposób odnajdziesz jeszcze nie zapłacone raty. Weryfikacja zgodności wypłaconych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe prowizji względem ewidencji wewnętrznej. Obsługa i śledzenie procesu wyjaśnień niezgodności za pomocą listy zdarzeń.

5
kontrola-rozliczen-w-agencji
zarzadzanie-kadra

Moduł raportów

Szeroki wachlarz spersonalizowanych raportów z możliwością eksportu do plików XLS oraz PDF. SuperBroker umożliwia generowanie okresowych raportów polis względem daty wprowadzenia, daty sprzedaży lub dat obowiązywania ubezpieczenia. Dodatkowo dostępne są okresowe raporty polis wygasających I rat. W module rozliczeniowym dostępne są raporty sprzedażowe na poziomie miesiąca oraz TU wraz z możliwością ich filtrowania oraz grupowania na danego pracownika czy TU.

6

Kalendarz i kontrola wznowień

Z programem SuperBroker nie musisz martwić się o wznowienia polis! System wykona całą pracę za Ciebie za pomocą kalendarza wznowień i innych zdarzeń powiązanych z klientem. W kalendarzu możesz również zawrzeć powiadomienia związane z obsługą konkretnej polisy oraz klienta.

7
szkolenia-w-agencji
statystyki-w-agencji

Powiadomienia i komunikacja z klientem

Automatycznie wysłane powiadomienie o upływającym terminie ważności polisy? Z programem SuperBroker to możliwe! Wystarczy skonfigurować szablon oraz ile dni przed ma zostać wysłane powiadomienie, a SuperBroker zrobi wszystko za Ciebie! Powiadomienia w formie e-mail, SMS oraz dedykowanych szablonów o wymaganych płatnościach I wygasających polisach.

8

Wypróbuj SUPERBROKERA 14 dni za darmo!

Po tym czasie sam zdecydujesz co dalej!