pre-loader

Informacje, które mogą Cię zainteresować

Program dla brokerów ubezpieczeniowych – przetestuj za darmo

Program dla brokerów ubezpieczeniowych – przetestuj za darmo

Program dla brokerów ubezpieczeniowych to narzędzie, które coraz częściej wykorzystywane jest w codziennej pracy kancelarii brokerskich. Zarządzanie bazą klientów, ewidencja umów generalnych czy flot oraz automatyzacja rozliczeń to tylko niektóre funkcje, które znacznie usprawniają obsługę brokerską.

Program dla brokerów ubezpieczeniowych odpowiedzią na codzienne wyzwania

W obecnych czasach klienci stawiają na jakość, co często wymaga bardzo indywidualnego podejścia do ich obsługi - szczególnie, że konkurencja na rynku ubezpieczeń jest dosyć duża. Brokerzy ubezpieczeniowi muszą sprawnie wykonywać czynności brokerskie, a przy tym stale poszerzać swoją wiedzę, tak by zapewnić swoim klientom najlepszą ochronę. Dlatego, by wykorzystać w pełni swoje możliwości oraz realizować zakładane przez siebie plany sprzedażowe warto korzystać z systemów, które nie tylko gromadzą dane o klientach i zawartych przez nich umowach, ale też automatyzują wiele rutynowych zadań. Śmiało można stwierdzić, że znacznym ułatwieniem w wykonywaniu czynności brokerskich jest program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker. System CRM połączony z narzędziami umożliwiającymi ewidencję oraz zarządzanie flotami czy automatyzacja wielu czynności obsługowych to nie wszystkie zalety tego narzędzia.

W jaki sposób program dla brokerów ubezpieczeniowych automatyzuje obsługę?

Automatyzacja to trend, który w zasadzie możemy spotkać w każdej branży. Tym bardziej, że tego typu rozwiązania pozwalają na wyeliminowanie powtarzalnych rutynowych zadań, co przekłada się na oszczędność czasu. W jaki zatem sposób narzędzia dedykowane dla osób wykonujących czynności brokerskie automatyzują obsługę? Nasz program dla brokerów ubezpieczeniowych pozwala zarządzać portfelem klientów – opcja migracji portfela, pełna historia polis, flot, umów generalnych oraz dokumentów, a także dzięki inteligentnemu modułowi płatności system automatycznie może generować zestawienia należności przypadających na dany miesiąc wraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Automatyczne może być również zarządzanie siatkami prowizji, zarówno na poziomie umów generalnych, jak i indywidualnych polis.

Jak wybrać program dla brokerów ubezpieczeniowych?

Każda kancelaria brokerska przez lata wypracowuje swój własny system obsługi klientów. Jednak ostatnie miesiące pokazały jak dużo znaczy możliwość wykonywania pracy zdalnie. Dlatego warto wybrać takie narzędzia, które umożliwią dostęp do potrzebnych danych z dowolnego miejsca. Bez względu na to czy jest to biuro, dom czy restauracja. Dodatkowo program dla brokerów ubezpieczeniowych powinien zapewniać funkcjonalności, które pozwolą zaoszczędzić czas i wysiłek włożony w obsługę. Zautomatyzowane systemy umożliwiają brokerom ubezpieczeniowym szybszy dostęp do danych klientów i zawartych umów, a także pozwalają na tworzenie raportów czy śledzenie prowizji w jednym miejscu, co znacznie usprawnia wykonywanie czynności brokerskich nawet w warunkach pracy zdalnej.