pre-loader

Informacje, które mogą Cię zainteresować

Zdobądź przewagę – wybierz program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker

Zdobądź przewagę – wybierz program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker

Od dokumentacji i zapytań ofertowych, przez komunikację z klientem, po zarządzanie sprzedażą – prowadzenie kancelarii brokerskiej może być czasochłonne. A przecież, by brokerzy mogli nawiązać nowe relacje z potencjalnymi klientami, przepływy pracy musi być jak najbardziej płynny. Jest to możliwe dzięki programowi SuperBroker.

Czym jest program dla brokerów ubezpieczeniowych?

Kluczem do rozwoju działalności ubezpieczeniowej jest budowanie i wzmacnianie relacji z klientami. Z pewnością automatyzacja wielu procesów obsługowych, wydajniejsze zarządzanie umowami generalnymi oraz możliwość wglądu do danych z dowolnego miejsca to większa szansa na rozwój. Na rynku znajdziemy wiele programów stworzonych z myślą o agentach ubezpieczeniowych. Jednak czy brokerzy mogą znaleźć narzędzia dedykowane dla kancelarii brokerskich? Tak! Jednym z nich jest nasz program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker. Zdobądź przewagę na rynku z rozwiązaniami, które spełnią Twoje oczekiwania.

Dlaczego program SuperBroker?

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać program SuperBroker. Musisz wiedzieć, że nasza aplikacja została przez nas stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie rynkowe. Wiemy, z czym zmagasz się w swojej codziennej pracy, dlatego jesteśmy pewni, że SuperBroker stanie się Twoim najcenniejszym wsparciem podczas wykonywania czynności brokerskich. Ewidencja polis, flot i umów generalnych, zarządzanie prowizjami, kontrola not prowizyjnych, automatyzacja rozliczeń, rozbudowane raporty czy powiadomienia to tylko niektóre funkcje, które sprawiają, że nasz program realnie poprawia proces obsługi i otwiera nowe możliwości biznesowe.

Nasza aplikacja nie wymaga instalacji, co oznacza, że możesz uzyskać dostęp do potrzebnych danych o każdej porze, z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu. Dzięki temu na spotkaniu biznesowym nic Cię nie zaskoczy – nawet, jeśli będzie ono obywało się poza Twoją kancelarią.

Wykorzystaj wszystkie możliwości rozwoju

By kancelaria brokerska odniosła sukces, nie może jedynie pośredniczyć w procesie zakupu ubezpieczeń. Wiemy jak ważne jest to, by wykorzystać wszystkie możliwości rozwoju. Nasz program dla brokerów ubezpieczeniowych pozwala na tworzenie rozbudowanych, spersonalizowanych raportów z możliwością eksportu do plików XLS oraz PDF. Dzięki temu dużo łatwiej będziesz mógł zweryfikować to, w jakich obszarach możesz osiągać lepsze wyniki.

Jeśli masz pytania odnośnie oferowanych przez nas rozwiązań, skontaktuj się z nami lub przetestuj program już dziś – sprawdź jak bardzo może zmienić się codzienne funkcjonowanie Twojej kancelarii brokerskiej.